Op 16 december 2005 zijn de “Principes voor goed pensioenfondsbestuur (Pension Fund Governance)” gepubliceerd door de Stichting van de Arbeid. Hoe moet met deze principes worden omgegaan en hoe blij moet de pensioensector zijn met deze nieuwe regels?
In dit artikel is de rode draad dat pensioenfondsen en hun adviseurs moeten proberen om toegevoegde waarde te creëren bij de invoering van de principes. Met andere woorden, de belanghebbenden moeten er wel wat mee opschieten.
Door bepaalde instellingen op de computer die u gebruikt of specifieke programmatuur zoals virusscanners, contentfilters, firewalls etc., is het mogelijk dat het document niet goed te openen is door het aanklikken van bovenstaande link.
In dat geval adviseren wij u om de link met de rechtermuistoetst aan te klikken en dan de optie "Opslaan Als.." te selecteren.
Het document wordt dan op uw computer bewaard en vanuit daar kunt u het zonder problemen openen.