Wereldbeelden: over toekomstscenario's en menselijke valkuilen |
Toelichting: | Tijd 15.00 - 18.00 uur | Aangevraagd voor 3 PE-punten, waarvan 1 PE punt Duurzaamheid | Prijs Euro 295 | |
Soort: | PE-bijeenkomst | |
Locatie: | Online | |
Startdatum: | 17 april 2023 Aan Outlook toevoegen | |
Factsheet: | ||
URL: |
Doelgroep | ![]() |
(Actuariële) professionals die binnen het levensverzekerings-, ziektekosten- en
Doel
Programma In de afgelopen jaren is de wereld opgeschrikt door een aantal ingrijpende crises. De onzekerheid over de economische toekomst lijkt nu groter dan ooit. Voorspellen wat er precies gaat gebeuren is vrijwel onmogelijk. Toch is het mogelijk om de toekomst te verkennen door gebruik te maken van heel uiteenlopende scenario’s. Maar hoe doe je dat? Hoe speelt je eigen wereldbeeld en dat van anderen mee in je denkproces? Welke valkuilen kun je tegenkomen? En aan welke voorwaarden zou een gedegen toekomstscenario moeten voldoen?
Docenten Dr. Ronald Bosman is econoom en werkt als onafhankelijk consultant en trainer, gespecialiseerd in scenario-analyse en behavioural risk management. Hij is als docent verbonden aan de VU Business School. Kijk voor informatie op LinkedIn.
Inloggen voor het webinar U ontvangt een dag voor het webinar uw unieke inlogcode voor het webinar-programma Zoom Pro, wij verzoeken u een kwartier voor aanvang in te loggen. Met het activeren van alle veiligheidsopties in Zoom Pro is een veilige, online omgeving gecreëerd. Kijk hier wat u van ons ontvangt om Zoom Pro te gebruiken en het webinar te kunnen volgen.
Algemene informatie
Agenda item: Wereldbeelden: over toekomstscenario's en menselijke valkuilen |
|
details |
Er is 1 agenda document gevonden.