Governance voor verzekeraars |
Toelichting: | Tijd 13.30 - 16.30 uur | Aangevraagd voor 3 PE-punten | Prijs Euro 299 | |
Soort: | PE-bijeenkomst | |
Locatie: | Online | |
Startdatum: | 10 februari 2023 Aan Outlook toevoegen | |
Factsheet: | ||
URL: |
Doelgroep | ![]() |
Doel Tijdens dit webinar krijgt u inzicht in de recente veranderingen op het gebied van governance voor verzekeraars. Daarnaast worden praktische handvatten aangereikt die helpen bij het opsporen van achterstallig onderhoud in, en het implementeren van, een adequate governancestructuur in de organisatie waarin uw werkzaam bent.
Programma De governance binnen het verzekeringsbedrijf is de laatste jaren steeds belangrijker geworden. Eindverantwoordelijke managers kunnen hoofdelijk aansprakelijk gesteld worden wanneer blijkt dat de inrichting van de governance niet goed geregeld is of wanneer er onvoldoende toezicht op is geweest. Daarnaast veranderen rollen en verantwoordelijkheden door de hele implementatie van de ESG-eisen en is het betrekken van de stakeholders bij de governance een noodzaak geworden.
Tijdens deze webinar komen de volgende aspecten aan bod:
Inloggen voor het webinar Het webinar begint om 13.30 uur, maar u kunt inloggen vanaf 13.15 uur. Met het activeren van alle veiligheidsopties in Zoom Pro, is een veilige, online omgeving gecreëerd. Kijk hier wat u van ons ontvangt om Zoom Pro te gebruiken en het webinar te volgen.
Spreker Dr. Gerrit Jan van den Brink RA (Risk Sigma GmbH) is werkzaam als adviseur op het gebied van strategie, risicomanagement en compliance. Daarnaast is hij lector aan verschillende universiteiten in binnen- en buitenland.
Algemene informatie
Agenda item: Governance voor verzekeraars |
|
details |
Er is 1 agenda document gevonden.